EnglishAbout us ПоискПоиск по сайту ЗарегистрироватьсяРегистрация
Підтримка
Поделиться:

Підтримка

Логікон забезпечує підтримку своїх справжніх та майбутніх замовників. Ми бачимо у своїх замовниках не лише покупців, а й важливих, надійних партнерів. Наша спільна співпраця починається з Вашого першого звернення до нас, і вже на цьому етапі Ви отримуєте вичерпну інформацію щодо виробів, що поставляються нами, та їх застосування.
Як офіційні дилери фірм виробників, ми можемо запропонувати Вам прийнятні ціни та терміни поставки. У нас Ви зможете отримати повні технічні описи та каталоги російською мовою, що вичерпують технічні консультації щодо вже застосовуваних та нових виробів. Співпрацюючи з нами, Ви маєте можливість брати участь у семінарах, що проводяться Логіконом, із запрошенням представників закордонних партнерів. Постійним замовникам ми надаємо місце для їхньої реклами на виставках за нашою участю.
Логікон виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування. Терміни гарантійних зобов'язань встановлюються виробниками.

Для оперативної заміни обладнання, що прийшло в неробочий стан, на складі зарезервовані найбільш використовувані вироби. Висока надійність виробів, що поставляються нами, звичайно ж гарантується при дотриманні мінімальних вимог при їх експлуатації.

Для тестування та ремонту Вашого обладнання необхідно заповнити ЗАЯВКУ на проведення ремонтіх робіт