EnglishAbout us ПоискПоиск по сайту ЗарегистрироватьсяРегистрация
Поделиться:

Новини

июн24

AAEON представляє процесор Intel Core 13-го покоління у форм-факторі COM Express


Производитель: Aaeon

NANOCOM-RAP на основі технологій Intel від AAEON.

Так, NANOCOM-RAP є процесорним модулем COM Express Type 10, оснащеним процесорами Intel® Core™ 13-го покоління. Устаткування доступне в різних модифікаціях: від процесора Intel U300E до процесора Intel Core i7-1365UE, може бути оснащено до 10 ядрами, 12 потоками і високою максимальною турбо-частотою як для високопродуктивних, так і для економічних ядер.

Процесорний модуль NanoCOM-RAP орієнтований на клієнтів, яким потрібне компактне, гнучке та масштабоване рішення з високою продуктивністю та відносно низьким енергоспоживанням.
Вбудований графічний процесор Intel® UHD Graphics підтримує два дисплеї через виходи DDI та eDP з роздільною здатністю до 3840 x 2160 при частоті 60 Гц. Ця конфігурація поряд з аудіо інтерфейсом високої чіткості дозволяє використовувати NANOCOM-RAP у сферах із застосуванням штучного інтелекту.

Нагадаємо, лінійка модулів COM Express компанії AAEON відрізняється великим вибором інтерфейсів. NANOCOM-RAP продовжує цю тенденцію і має порт LAN для контролера Intel Ethernet I226-IT зі швидкістю 2,5GbE і кілька портів USB (вісім USB 2.0 і два USB 3.2 Gen. 2). Це надає добрі можливості для інтеграції периферійних пристроїв (таких як камери та датчики). Зауважимо, NANOCOM-RAP оснащений можливостями для реалізації послідовного зв'язку: є два 2-провідні UART, 8-бітний GPIO, SMBus і I2C, які дозволяють використовувати модуль для вбудованих промислових, роботизованих і периферійних обчислювальних додатків. Більше того, сама конструкція компонентів модуля добре підходить для використання в цих областях: діапазон вхідної потужності 9–15 В, є вбудований TPM 2.0 при невеликій вазі моделі.

Модуль підтримує декілька операційних систем, включаючи Windows® 10 (64-розрядну версію) та Linux Ubuntu 22.04.2 з ядром 5.19, забезпечуючи гнучкість у налаштуванні.

 

NANOCOM-RAP