EnglishAbout us ПоискПоиск по сайту ЗарегистрироватьсяРегистрация
Поделиться:

Новини

мая20

Новий планшет RTC-1010RK від AAEON


Производитель: Aaeon

Компанія AAEON випустила RTC-1010RK – оновлення у лінійці захищених планшетних комп'ютерів із діагоналлю дисплея 10.1 дюймів. RTC-1010RK оснащений процесором Rockchip RK3399 з усіма перевагами чотириядерного Arm® Cortex®-A53 та двоядерного Arm® Cortex®-A72 для швидких обчислень. 

RTC-1010RK призначений для експлуатації у складних умовах, наприклад, польова інспекція, керування складом та автоматизація виробництва. Планшет відповідає стандарту MIL-STD-810H, витримує удари та вібрацію та підходить для будівельних майданчиків та центрів виконання замовлень, де обладнання піддається більш динамічному використанню, ніж можуть витримати стандартні планшети.

У моделі є інтерфейси HDMI, COM і LAN, є роз'єми USB Type-A та Type-C, фронтальна та задня камери на 8 МП, підтримка Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac та LTE, додатковий 2D-сканер штрих-кодів, GPS та ГЛОНАСС.

RTC-1010RK підтримує операційну систему Android™ 11, яка має широкий набір інструментів open source та вбудованих програм. Для забезпечення безпеки Android™ 11 доступні такі функції як one-time permissions, scoped storage, а також покращена біометрична автентифікація. Таким чином компанії можуть підтримувати цілісність систем управління запасами, підвищувати рівень захисту даних для техніків виїзного обслуговування та впроваджувати контроль доступу для мобільних POS-систем.

На додаток до планшета доступні аксесуари: ручні та плечові ремені, док-станції, зарядні станції, посилені акумуляторні батареї та адаптери живлення.